Меню:

Главная> Комерційні пропозиції >

Лист звернення для торгуючих організацій будівельними матеріалами!

ТОВ «МАН-БУД» пропонує взяти на реалізацію для вивчення попиту та реалізовувати наші сертифікати для Покупців на виконання послуги Вашими будівельними матеріалами з гарантією на 3 роки.

При продажу нашого сертифікату на базовий, стандартний,класу еліт,класу еліт+ ремонти квартир в Ваших магазинах, Ви отримаєте такі можливості:
1. Збільшення товарообігу будівельних матеріалів
2. Отримання додаткового прибутку від продажу наших послуг від 10% до 500% з однієї позиції товару, замість 5% прибутку на сьогоднішні продажі товарів
Приклад:
1 кв. м послуги по шпаклюванню ми пропонуємо від 51 грн. в 2 шари, на ринку робіт - від 85 грн. Витрата 1 мішку гіпсової шпаклівки на 15 кв. м, тобто, 51,00 х15=765 грн., а 85,00 х15=1275 грн. 1275-765 = 510,00 грн. це Ваш дохід з одного мішку з нашою послугою.
3. Збільшення асортименту за потребою Покупців
4. Кредитування від населення до 9 місяців, авансовий платіж від Покупця на всі види товару для ремонту (1, 3, 6, 9 місяців)
5. Привабливість до Вашого магазину за рахунок пропозицій на виконання послуг з гарантією на 3 роки
6. Найкраща ціна на товар тільки у Вас в магазинах, наші інвестиції в Ваш товар до 74%
7. Товар не потребує складських приміщень, вантажно-розвантажувальних робіт, зберігання в великої кількості
8. Планування об’ємів закупівлі товару від виробників до 9 місяців
9. Участь в тендерах на поставку будівельних материалів з послугою
10. Збільшення кількості Замовників, які можуть економити на матеріалах, отримуючи гарантоване виконання послуг, високопрофесійне якісне обслуговування
11. Конкурентоспроможність на будівельному ринку Вашого регіону серед інших продавців, Ви стаєте лідером №1 по ціноутворенню будівельних матеріалів на Україні.

Директор ТОВ «МАН-БУД»