Меню:

Главная> Комерційні пропозиції >

Комерційна пропозиція керівникам районів, міст і областей

Шановні панове!

Пропонуємо Вашій увазі залучення інвестицій в Ваш регіон завдякі системі сучасної організації будівельних робіт від ТОВ «МАН-БУД», яка дозволяє:

- до 10 разів знизити вартість робіт та збільшити їх швидкість;
- створювати нові робочі місця з заробітною платою не менше 6500 грн. на місяць (стать, професійні навички значення не мають);
- забезпечувати житлом працюючих людей в нашій компанії, майже за рік;
- залучати інвестиції від населення для будівництва житла за ціною від 197 $ за м2.

Завдяки нашій системі, ви робите інвестиційно привабливими свої проекти, розвиваєте інфраструктуру, підвищуєте рівень життя малозабезпеченому населенню, вирішуєте питання безробіття, економите бюджетні кошти.

Запропонована нами система дає можливість поповнювати бюджет за рахунок створення нових робочих місць, залучення інвестицій і збільшення товарообігу. В рамках даного інформаційного блоку вважаємо за доцільне нагадати Вам про те, що Кабмін схвалив запропоновану Мінсоцполітики концепцію законопроекту "Про зайнятість населення", яка передбачає можливість залишити в місцевих бюджетах (до району включно) всі податки на доходи фізосіб, що працюють на новостворених робочих місцях.

Виходячи з планів Вашого регіону на поточний, майбутній рік, пропонуємо підтримати та сприяти в замовленнях на виконання будівельних робіт (послуг), участі в тендерах тощо. Просимо виділити рекламну площу для соціальної реклами, повідомити (поширити інформацію) в центрах зайнятості о пропозиціях для працевлаштування безробітних, воїнів АТО, тимчасово переселених громадян, що потребують роботу + житло.

ТОВ «МАН-БУД»
Втілює в життя мотивовану соціальну програму «Житло за роботу + офіційна висока заробітна плата» дає можливість будь-якій людині протягом двотижневого навчання придбати будівельну професію, що дозволяє отримати робоче місце та мати кар'єрний ріст. При підписанні контракту з компанією на 5 років, працівник після закінчення року роботи забезпечується службовим житлом. По закінченню контракту, це житло передається йому у власність.

Також програми для адаптації воїнів АТО і тимчасово переселених громадян: забезпечення високооплачуваною роботою+ житлом за контрактом.
Ознайомитись з програмою пропонуємо на сайті www.man-bud.com.ua.

Житло в місті до 38 м2, в передмісті до 108 м2.Наша компанія готова інвестувати в Ваш регіон за кожного працівника до 160000 гривень в місяць..
Наприклад: працевлаштовані 405 працівників під нашим керівництвом, дають можливість інвестувати в Ваш регіон до 65000000 грн. на місяць.

Директор ТОВ «МАН-БУД»