Меню:

Главная> Комерційні пропозиції >

Комерційна пропозиція для Українських виробників будівельних матеріалів

Шановні панове!

Для захисту вітчизняних виробників будівельних матеріалів від конкуренції з іноземними виробниками.

Компанія ОРМИГА + група компаній виробників устаткування, будівельної техніки Німеччини, Англії, Іспанії, Італії, готові надати довгострокові інвестиції ( до 5 років) в Ваше виробництво будівельних матеріалів і ТОВ «МАН-БУД» виробник будівельних робіт будь-якого рівня, пропонує інвестувати збільшення Вашої знижки на вироблені Вами будівельні матеріали з виконанням робіт від нашої компанії для Замовників, з метою підвищення конкурентоспроможності та товарообігу вітчизняного виробника на Українському ринку.

1. Ми пропонуємо довгострокові інвестиції у Ваше виробництво (до 5 років) і забезпечення 100% збутом Вашої продукції на ринку України.

2. Ми можемо проінвестувати ресурси в модернізацію Вашого виробництва, забезпечити, збільшити асортимент і якість матеріалів, обсяг продажів на ринок України. Виконуємо роботи Вашими будівельними матеріалами.

3. Чим більше знижка Замовнику від Вас, тим більше ми інвестуємо у Вас.

4. Інвестиції повертаються за рахунок поставок вироблених Вами будівельних матеріалів на об'єкти, що будуються.

ТОВ «МАН-БУД»
Розробив технологічні прийоми і перевірену на практиці організацію праці, що збільшує продуктивність до 1000% в зміну. Ви отримуєте збільшення товарообігу вироблених матеріалів - ми обсяги виконання робіт від Замовника. Отриману понад прибуток розподіляємо в інвестиції для Вашого виробництва.

ТОВ «МАН-БУД»
Втілює в життя мотивовану соціальну програму житло за роботу + висока заробітна плата для працівників компанії. Також програми для адаптації воїнів АТО і тимчасово переселених громадян: забезпечення високооплачуваною роботою + житлом за контрактом.

виконання обсягів робіт Покупцеві.

Втілюємо в життя мотивовану соціальну програму: - житло за роботу + висока заробітна плата для працівників компанії.

Забезпечуємо програми для адаптації воїнів АТО і тимчасово переселених громадян: забезпечення високооплачуваною роботою + житлом за контрактом.

Директор ТОВ «МАН-БУД»